stastnyreality.cz

Rezidence Alpina

Nově vzniklá rezidence Alpina se nachází v srdci Špindlerova Mlýna v blízkosti lyžařského centra Hromovka. Díky své unikátní poloze nabízí svým obyvatelům možnost vyrazit z domu přímo na sjezdovku stejně tak jako přijet na lyžích pohodlně až ke dveřím rezidence.

V budově se nachází celkem 27 apartmánů, v přízemí objektu najdete také restauraci. Momentálně zbývají poslední 2 volné apartmány ke koupi.

Apartmán Podlaží Dispozice Výměra m2 Terasa m2 Orientace Karta apartmánu
3
1NP
2KK
48,30
0
SV
6
2NP
2KK
84,48
0
JZ

Rezidence Alpina perfektně kombinuje bydlení v soukromí v klidném prostředí a zároveň snadnou dostupnost a vybavenost jednoho z nejznámějších a nejprestižnějších horských středisek v České republice. Na sjezdovce Hromovka probíhá po většinu zimní sezóny oblíbené večerní lyžování, v letních měsících si naopak zamilujete klidné lesní prostředí a šumící řeku dokreslující neopakovatelnou pohodovou atmosféru s výhledem na malebné okolí Špindlerova Mlýna.

Apartmány v rezidenci Alpina je možné využít jako stabilní investiční příležitost ve Špindlerově Mlýně ve sféře poskytování krátkodobých pronájmů, na své si přijdete také tehdy, pokud hledáte klidné luxusní místo v soukromí pro vlastní rekreaci. Všechny apartmány jsou plně zařízeny a vybaveny a nevyžadují žádné další investice.

Rezidence Alpina je dokončena a aktuálně zbývají poslední 2 volné jednotky. Pro osobní prohlídku kontaktujte makléře.

Chtěli byste více informací o apartmánech v rezidenci Alpina? Napište nám!
Anebo nám zavolejte a domluvte si rovnou prohlídku.
Šťastný reality - Vaše špindlerovská realitka